Realizacja i przekazanie nowego pojazdu Renault Trafic z zabudową do przewozu zwierząt dla Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

28.06.2024

Nasz salon Renault w Częstochowie miał przyjemność zrealizować zamówienie specjalne dla Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Polsce. Oddział w Częstochowie. Jest to organizacja pożytku publicznego, która została założona 1 listopada 1864 roku i działa nieprzerwanie po dzień dzisiejszy!

 

Pojazd Renault Trafic z zabudową specjalistyczną, przystosowaną do transportu zwierząt został wyposażony w przygotowaną do przewozu zwierząt specjalistyczną przestrzeń ładunkową wyposażoną w dodatkową klimatyzację, niezależne od pracy silnika ogrzewanie, specjalistyczne klatki do przewozu zwierząt z systemem ich szybkiego montażu i demontażu wg potrzeb, system uchwytów i schowków do przewozu niezbędnego sprzętu do obsługi zwierząt oraz w pełni wodoodporne ściany i podłogę ułatwiające utrzymanie czystości.

Przestrzeń do przewozu zwierząt została również wyposażona w izolację termiczną chroniącą zwierzęta przed upałem w lecie i przed chłodem zimą, system wentylacji nawiewno-wywiewnej oraz oświetlenie LED.

 

Pojazd został oficjalnie przekazany przez Prezydenta Miasta Częstochowa na Placu Biegańskiego z udziałem przedstawicieli Towarzystawa oraz lokalnej prasy.

 

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego przedsięwzięcia.